• Apie mus
    Įrašų kiekis:
    14
  • Pasiekimai
    Įrašų kiekis:
    6
  • Bendruomenė
    Įrašų kiekis:
    9
  • Mokiniams
    Įrašų kiekis:
    6
    • Įvairūs

      Skelbiame stojamojo egzamino į Kauno dailės gimnazijos 5-8, Ig-IIIg klases rezultatus.

      Primename, kad savo kūrybinius namų darbus visi stojusieji turi pasiimti iki birželio 23 d.

       

      Kauno dailės gimnazijospriėmimo komisijos 2017 m. birželio 15 d. posėdžio protokolų

       Nr. PK-3, Nr. PK-4, Nr. PK-5 išrašai

      Eil.

      Nr.

      Pavardė, vardas,

      klasė, į kurią stoja

      Balų suma

      Nutarimas

      1

      Abromavičiūtė Saulė

      38

      Priimta į 5 klasę

      2

      Andrijauskas Ignas

      38

      Priimtas į 5 klasę

      3

      Armonavičiūtė Vaida

      38

      Priimta į 5 klasę

      4

      Asevičiūtė Gabriela

      35

      Priimta į 5 klasę

      5

      Balanoškė Medeina

      39

      Priimta į 5 klasę

      6

      Barčaitė Marija

      34

      Priimta į 5 klasę

      7

      Blažaitis Benas

      37

      Priimtas į 5 klasę

      8

      Bražionytė Evita

      33

      Priimta į 5 klasę

      9

      Charičevaitė Dominyka

      40

      Priimta į 5 klasę

      10

      Dabulskytė Gabrielė

      39

      Priimta į 5 klasę

      11

      Derkintis Danis

      35

      Priimtas į 5 klasę

      12

      Gromnickaitė Greta

      38

      Priimta į 5 klasę

      13

      Gustaitytė Gabija

      24

      nepriimta

      14

      Impolis Aidas

      38

      Priimtas į 5 klasę

      15

      Juknaitė Mingailė

      37

      Priimta į 5 klasę

      16

      Kandratavičiūtė Kamilė

      27

      nepriimta

      15

      Kurgevičius Rapolas

      35

      Priimtas į 5 klasę

      18

      Laužackas Patrikas

      40

      Priimtas į 5 klasę

      19

      Leskauskaitė Dorotėja

      35

      Priimta į 5 klasę

      20

      Levinskaitė Dovilė

      33

      Priimta į 5 klasę

      21

      Levulis Jokūbas

      35

      Priimtas į 5 klasę

      22

      Lukoševičiūtė Goda

      36

      Priimta į 5 klasę

      23

      Maželė Liepa Elžbieta

      30

      Priimta į 5 klasę

      24

      Pažėra Ignas

      31

      Priimtas į 5 klasę

      25

      Petrauskaitė Eglė

      33

      Priimta į 5 klasę

      26

      Radzevičiūtė Augustė

      36

      Priimta į 5 klasę

      27

      Ribikauskaitė Benita

      35

      Priimta į 5 klasę

      28

      Ringaitytė Kamilė

      36

      Priimta į 5 klasę

      29

      Sabaliauskas Jonas Paulius

      20

      nepriimtas

      30

      Savukaitytė Arėja

      36

      Priimta į 5 klasę

      31

      Šležaitė Nora

      20

      nepriimta

      32

      Sraskadamskytė Salomėja

      36

      Priimta į 5 klasę

      33

      Stanaitytė Kotryna

      34

      Priimta į 5 klasę

      34

      Štaraitytė Marija

      35

      Priimta į 5 klasę

      35

      Šumskaitė Kamilė

      37

      Priimta į 5 klasę

      36

      Šumskaitė Viltė

      35

      Priimta į 5 klasę

      37

      Surginas Nedas

      33

      Priimtas į 5 klasę

      38

      Telešius Lukas

      38

      Priimtas į 5 klasę

      39

      Telyčėnas Benediktas

      36

      Priimtas į 5 klasę

      40

      Vaišnoraitė Elena

      32

      Priimta į 5 klasę

      41

      Vasiliauskas Jonas

      35

      Priimtas į 5 klasę

      42

      Viliušis Augustas

      36

      Priimtas į 5 klasę

      43

      Zavarskytė Brigita

      33

      Priimta į 5 klasę

      44

      Zdanys Andrius

      36

      Priimtas į 5 klasę

       

      Eil.

      Nr.

      Pavardė, vardas,

      klasė, į kurią stoja

      Balų suma

      Nutarimas

      1

      Pajarskaitė Saulė, 6 kl.

      32

      Priimta į 6 klasę

      2

      Petrikytė Liepa, 6 kl.

      32

      Priimta į 6 klasę

      3

      Povilaitis Vytautas, 6 kl.

      29

      nepriimtas

       

      Eil.

      Nr.

      Pavardė, vardas,

      klasė, į kurią stoja

      Balų suma

      Nutarimas

      1

      Biliūnaitė Vaiga, 7 kl.

      33

      nepriimta

      2

      Dauskurtaitė Ugnė, 7 kl.

      36

      Priimta į 7 klasę

      3

      Greičius Nojus, 7 kl.

      32

      nepriimtas

      4

      Gustaitė Danielė, 7 kl.

      30

      nepriimta

      5

      Janulaitytė Beatričė, 7 kl.

      34

      nepriimta

      6

      Klimavičiūtė Aušrinė, 7 kl.

      30

      nepriimta

      7

      Kuizinaitė Greta, 7 kl.

      34

      nepriimta

      8

      Masionytė Dorotėja, 7 kl.

      34

      nepriimta

      9

      Stanevičiūtė Martyna, 7 kl.

      35

      Priimta į 7 klasę

       

      Eil.

      Nr.

      Pavardė, vardas,

      klasė, į kurią stoja

      Balų suma

      Nutarimas

      1

      Juodkojytė Viktorija, 8 kl.

      26

      nepriimta

      2

      Klušina Karina, 8 kl.

      31

      Priimta į 8 klasę

      3

      Kučinskaitė Augustė, 8 kl.

      33

      Priimta į 8 klasę

      4

      Žemaitytė Elada, 8 kl.

      32

      Priimta į 8 klasę

       

      Eil.

      Nr.

      Pavardė, vardas,

      klasė, į kurią stoja

      Balų suma

      Nutarimas

      1

      Andriulytė Elija, Ig

      33

      Priimta į Ig klasę

      2

      Kuizinaitė Meda, Ig

      32

      Priimta į Ig klasę

      3

      Miškinytė Simona, Ig

      33

      Priimta į Ig klasę

      4

      Valasevičiūtė Kotryna, Ig

      40

      Priimta į Ig klasę

      5

      Vasaitytė Rugilė, Ig

      37

      Priimta į Ig klasę

      6

      Žekas Kristijonas, Ig

      30

      Priimtas į Ig klasę

       

      Eil.

      Nr.

      Pavardė, vardas,

      klasė, į kurią stoja

      Balų suma

      Nutarimas

      1

      Baltrušaitytė Ieva, IIg

      34

      Priimta į IIg klasę

      2

      Galvanauskaitė Rugilė, IIg

      35

      Priimta į IIg klasę

      3

      Gedminaitė Goda, IIg

      35

      Priimta į IIg klasę

      4

      Morkutė Vytautė, IIg

      30

      Priimta į IIg klasę

      5

      Motiejūnas Vėjas, IIg

      30

      Priimtas į IIg klasę

       Pakviesti pokalbiui dėl individualaus ugdymo(si) plano sudarymo šiuos kandidatus, stojusius į

      III gimnazijos (11 kl.) klasę:

      1. Mackevičiūtę Patriciją,
      2. Padleckytę Kamilę,
      3. Petkevičių Mantą,
      4. Porutytę Agnę,
      5. Zopelytę Gabiją.

       Kandidatai, pakviesti į III gimnazijos klasę, privalo atvykti į gimnaziją (Dainavos g. 1, Kaunas) pokalbiui su direktore š.m. birželio 19 d., 11 val. Pokalbio metu bus rengiamas individualus ugdymo(si) IIIg-IVg klasėse (dvejų mokslo metų) planas.

       

      ________________________


       

      Įrašų kiekis:
      52
  • Tėvams
    Įrašų kiekis:
    1
  • Skelbimai
    Įrašų kiekis:
    4
  • Veikla

    Ugdymo proceso organizavimas 2016-2017 m.m.

    1. Mokslo metų pradžia - 2017 rugsėjo 1d.; pabaiga - 2017 rugpjūčio 31d.

    2. 1-5 kl. mokiniams ugdymo procesas baigiasi 2017 m. gegužės 30d. (32 savaitės); 6-8 ir Ig-IIIg kl. mokiniams  ugdymo procesas baigiasi 2017 m. birželio 2d. (34 savaitės); IVg kl. mokiniams ugdymo procesas baigiasi 2017 m. gegužės 25d. (33 savaitės).

    3. Pusmečių trukmė:

    3.1. I-asis pusmetis  nuo 2016-09-01 iki 2017-01-20;

    3.2. II-asis pusmetis  nuo 2017-01-23 iki 2017-06-02;

    3.3. kūrybinė praktika-pleneras nuo 2017-05-29 iki 2017-06-09.

    4. Mokinių atostogos:

    Atostogos

    Prasideda

    Baigiasi

    Pamokos prasideda

    Rudens

    2016-10-31

    2016-11-04

    2016-11-07

    Papildomos 1-5 kl. mok.

    2016-12-19

    2016-12-23

    2017-01-09

    Žiemos (šv.Kalėdų)

    2016-12-27

    2017-01-06

    2017-01-09

    Žiemos atostogos

    2017-02-17

    2017-02-17

    2017-02-20

    Papildomos 1-5 kl.mok.

    2017-04-03

    2017-04-07

    2017-04-18

    Pavasario (šv.Velykų)

    2017-04-10

    2017-04-14

    2017-04-18

    Vasaros 1-5 kl.

    2017-05-31

    2017-08-31

    2017-09-01

    Vasaros 6-8, Ig-IIIg kl.

    2017-06-05

    2017-08-31

    2017-09-01

     

     

    Įrašų kiekis:
    6

E-dienynas

Prisijungimas prie gimnazijos e-dienyno

 

 

Jei nepavyksta prisijungti, skambinti:
Gimnazijos sekretorės tel. 8 684 20526
Mano dienynas pagalbos tel. 8 5 210 1441

E-KDG

Gimnazijos virtuali mokymų aplinka

Pamokų laikas

1 8.25 - 9.10
2 9.20 - 10.05
3 10.15 - 11.00
Ilgoji pertrauka 11.00 - 11.35
4 11.35 - 12.20
5 12.30 - 13.15
6 13.25 - 14.10
Ilgoji pertrauka 14.10 - 14.25
7 14.25 - 15.10
8 15.20 - 16.05
9 16.15 - 17.00
10 17.10 - 17.55

Pamokų tvarkaraštis