Olimpiadų rezultatai

 

2016 m. Kauno miesto rusų (užsienio) kalbos olimpiada:

III gimn. kl.  mokinė Viktorija Valevičiūtė užėmė 3 vietą iš 21 dalyvio

Mokinę ruošė rusų kalbos  vyr. mokytoja Marina Nenachova

 

2016 m. Kauno miesto 4-oji Jaunųjų  fizikų olimpiada:

8  klasės mokinė Deimantė Petkevičiūtė užėmė  25 vietą58 dalyvių.

8  klasės mokinė Elena Lukoševičiūtė užėmė  26 vietą58 dalyvių.

Mokines ruošė fizikos vyr. mokytojas Algimantas Ramanauskas.

 

2016 m. Lietuvos mokinių 26-oji Istorijos olimpiada II – asis etapas:

III gimn. kl.  mokinė Raminta Kerševičiūtė užėmė 2 vietą iš 25 dalyvių

Mokinę ruošė istorijos mokytojas metodininkas Saulius Mikuckis

 

2016 m. Kauno miesto 5-8 kl. matematikos olimpiada:

5 klasės mokinys Julius Gaižauskas  užėmė 8 vietą iš 46 dalyvių.

6 klasės mokinė Rūta Gedeikaitė užėmė 11 vietą51 dalyvio.

7 klasės mokinė Viltė Brazauskaitė užėmė 12 vietą47 dalyvių.

8 klasės mokinys Norberta Blandis  užėmė 6 vietą40 dalyvių.

 

Mokinius ruošė matematikos vyr. mokytojos Vilmeta Anusevičienė ir Genovaitė Staškevičienė

 

 

2015 m. Viktorina I-ajam Pasauliniam karui paminėti:

  

II gimn. kl.  mokiniai – 1 vieta (grupinė)                   

Mokinius ruošė mokytojas Saulius Mikuckis;

 

2015 m. Kauno miesto 5-8 kl. matematikos olimpiados II etapo rezultatai:

5 klasės mokinys Vilius Jarockis  užėmė 12 vietą iš 52 dalyvių.

6 klasės mokinys Emilis Lapinskas užėmė 12 vietą42 dalyvio.

7 klasės mokinys Grantas Petraitis užėmė 13 vietą40 dalyvių.

8 klasės mokinė Salomėja Jurėnaitė užėmė 5 vietą49 dalyvių.

 

Mokinius ruošė matematikos vyr. mokytojos Vilmeta Anusevičienė ir Genovaitė Staškevičienė

 

2015 m. Kauno miesto 63-osios fizikos olimpiados rezultatai:

IIgimn. klasės mokinė Eglė Liutkaitytė užėmė  9 vietą83 dalyvių.

Mokines ruošė fizikos vyr. mokytojas Algimantas Ramanauskas.

 

2015 m. XV nacionalinio Česlovo Kudabos geografijos konkurso rezultatai:

I gimn. klasės mokinė Milda Čimbaraitė užėmė  74 vietą.

7 klasės mokinys Norbertas Blandis užėmė 37 vietą.

8 klasės mokinė Salomėja Jurėnaitė užėmė 48 vietą.

Mokinius ruošė geografijos vyr. mokytoja Kristina Zakarauskienė.

 

2014 m. Kauno miesto jaunųjų fizikų olimpiados 8 klasių rezultatai:

8 klasės mokinė Luka Kemežytė užėmė  13 vietą80 dalyvių.

8 klasės mokinė Paula Bumbulytė užėmė 16 vietą80 dalyvių.

8 klasės mokinė Aušrinė Ponelytė užėmė 19 vietą80 dalyvių.

Mokines ruošė fizikos vyr. mokytojas Algimantas Ramanauskas.

 

2014 m. Kauno miesto 62-osios Lietuvos mokinių fizikų olimpiados II turo rezultatai:

9 klasės mokinė Eglė Liutkaitytė užėmė  6 vietą35 dalyvių.

10 klasės mokinė Neringa Karaškaitė užėmė 10 vietą32 dalyvių.

Mokines ruošė fizikos vyr. mokytojas Algimantas Ramanauskas.

 

2014 m. Kauno miesto 5-8 kl. matematikos olimpiados rezultatai:

5 klasės mokinė Viltė Brazauskaitė užėmė 14 vietą iš 47 dalyvių.

5 klasės mokinys Emilis Lapinskas užėmė 11 vietą47 dalyvio.

6 klasės mokinys Grantas Petraitis užėmė 12 vietą45 dalyvių.

7 klasės mokinė Salomėja Jurėnaitė užėmė 16 vietą43 dalyvių.

8 klasės mokinė Paula Bumbulytė užėmė 13 vietą45 dalyvių.

Mokinius ruošė matematikos vyr. mokytojos Vilmeta Anusevičienė ir Genovaitė Staškevičienė

 

2013 m. Kauno miesto 61-osios fizikos olimpiados rezultatai:

IIgimn. klasės mokinė Toma Kanytė užėmė  9 vietą38 dalyvių.

Igimn.klasės mokinė Neringa Karaškaitė užėmė 9 vietą36 dalyvių.

Mokines ruošė fizikos vyr. mokytojas Algimantas Ramanauskas.

 

2013 m. Kauno miesto 5-8 kl. matematikos olimpiados rezultatai:

5 klasės mokinys Grantas Petraitis užėmė 1 vietą iš 46 dalyvių.

6 klasės mokinė Salomėja Jurėnaitė užėmė 4 vietą51 dalyvio.

7 klasės mokinė Luka Kemežytė užėmė 9 vietą44 dalyvių.

8 klasės mokinė Philomena Ieva Marmion užėmė 10 vietą50 dalyvių.

8 klasės mokinė Ugnė Palukaitytė užėmė 7 vietą50 dalyvių.

 

Mokinius ruošė matematikos vyr. mokytojos Vilmeta Anusevičienė ir Genovaitė Staškevičie

 

 

2012 m. Kauno miesto 60-osios fizikos olimpiados rezultatai:

Ib kl. mokinė Barbora Žilinskaitė 7 vietą iš 42 dalyvių.

IIa klasės mokinys Tomas Vaitkūnas užėmė 3 vietą iš 43 dalyvių.

Mokinį ruošė fizikos vyr. mokytojas Algimantas Ramanauskas.

 

2012 m. Kauno miesto 9 kl. matematikos olimpiados rezultatai:

Ib kl. mokinė Barbora Žilinskaitė 15 vietą iš 55 dalyvių.

IIa klasės mokinys Tomas Vaitkūnas užėmė 6 vietą iš 51 dalyvio.

Mokinius ruošė matematikos vyr. mokytojos Vilmeta Anusevičienė ir Genovaitė Staškevičienė.

 

2011 m. Kauno miesto 5-8 kl. matematikos olimpiados rezultatai:

5 klasės mokinys Salomėja Jurėnaitė užėmė 4 vietą iš 48 dalyvių.

6 klasės mokinė Luka Kemežytė užėmė 10 vietą47 dalyvių.

7 klasės mokinė Ugnė Palukaitytė užėmė 2 vietą50 dalyvių.

7 klasės mokinė Philomena Ieva Marmion užėmė 7 vietą50 dalyvių.

8 klasės mokinė Junda Augustė Andriuškevičiūtė užėmė 11 vietą52 dalyvių.

 

Mokinius ruošė matematikos vyr. mokytojos Vilmeta Anusevičienė ir Genovaitė Staškevičienė.

 

 

E-dienynas

Prisijungimas prie gimnazijos e-dienyno

 

 

Jei nepavyksta prisijungti, skambinti:
Gimnazijos sekretorės tel. 8 684 20526
Mano dienynas pagalbos tel. 8 5 210 1441

E-KDG

Gimnazijos virtuali mokymų aplinka

Pamokų laikas

1 8.25 - 9.10
2 9.20 - 10.05
3 10.15 - 11.00
Ilgoji pertrauka 11.00 - 11.35
4 11.35 - 12.20
5 12.30 - 13.15
6 13.25 - 14.10
Ilgoji pertrauka 14.10 - 14.25
7 14.25 - 15.10
8 15.20 - 16.05
9 16.15 - 17.00
10 17.10 - 17.55

Pamokų tvarkaraštis