Olimpiadų rezultatai

 

 

2012 m. Kauno miesto 60-osios fizikos olimpiados rezultatai:

 

 

Ib kl. mokinė Barbora Žilinskaitė 7 vietą iš 42 dalyvių.

IIa klasės mokinys Tomas Vaitkūnas užėmė 3 vietą iš 43 dalyvių.

 

Mokinį ruošė fizikos vyr. mokytojas Algimantas Ramanauskas.

 

2012 m. Kauno miesto 9 kl. matematikos olimpiados rezultatai:

 

Ib kl. mokinė Barbora Žilinskaitė 15 vietą iš 55 dalyvių.

IIa klasės mokinys Tomas Vaitkūnas užėmė 6 vietą iš 51 dalyvio.

 

Mokinius ruošė matematikos vyr. mokytojos Vilmeta Anusevičienė ir Genovaitė Staškevičienė.

 

 

2011 m. Kauno miesto 5-8 kl. matematikos olimpiados rezultatai:

 

5 klasės mokinys Salomėja Jurėnaitė užėmė 4 vietą iš 48 dalyvių.

6 klasės mokinė Luka Kemežytė užėmė 10 vietą47 dalyvių.

7 klasės mokinė Ugnė Palukaitytė užėmė 2 vietą50 dalyvių.

7 klasės mokinė Philomena Ieva Marmion užėmė 7 vietą50 dalyvių.

8 klasės mokinė Junda Augustė Andriuškevičiūtė užėmė 11 vietą52 dalyvių.

 

Mokinius ruošė matematikos vyr. mokytojos Vilmeta Anusevičienė ir Genovaitė Staškevičienė.

 

 

 

2011 m. Kauno miesto 5-8 kl. matematikos olimpiados rezultatai:

 

5 klasės mokinys Kristijonas Pečiulis užėmė 13 vietą iš 47 dalyvių.

6 klasės mokinė Marmion Philomena užėmė 9 vietą50 dalyvių.

6 klasės mokinė Ugnė Palukaitytė užėmė 13 vietą50 dalyvių.

7 klasės mokinė Junda Andriuškevičiūtė užėmė 8 vietą47 dalyvių.

8 klasės mokinė Barbora Žilinskaitė užėmė 3 vietą50 dalyvių.

 

Mokinius ruošė matematikos vyr. mokytojos Vilmeta Anusevičienė ir Genovaitė Staškevičienė.

 

 

2011 m. Kauno miesto 10 kl. anglų k. olimpiados rezultatai:

 

IIb gimn. klasės mokinė Kamilė Mociūnaitė užėmė 4 vietą47 dalyvių.

 

Mokinę ruošė anglų k. vyr. mokytoja Aistė Drąsutavičiūtė Natale.

 

 

2011 m. Kauno miesto 59-osios fizikos olimpiados rezultatai:

 

Ia klasės mokinys Tomas Vaitkūnas užėmė 3 vietą.

 

Mokinį ruošė fizikos vyr. mokytojas Algimantas Ramanauskas.

 

 

2011 m. XIV-osios Lietuvos mokinių filosofijos olimpiados rezultatai:

 

III gimn. klasės mokinė Dagnė Gumbrevičiūtė apdovanota III laipsnio diplomu.

 

Mokinę ruošė etikos vyr. mokytoja Vitalija Zujevaitė.

 

 

 

2010 m. Kauno miesto 5-8 kl. matematikos olimpiados rezultatai:

 

 

5 klasės mokinė Marmion Philomena užėmė 8 vietą iš 51 dalyvio.

6 klasės mokinė Junda Augustė Andriuškevičiūtė užėmė 12 vietą iš 50 dalyvių.

7 klasės mokinė Barbora Žilinskaitė užėmė 7 vietą iš 47 dalyvių.

7 klasės mokinė Toma Kanytė užėmė 13 vietą iš 47 dalyvių.

8 klasės mokinys Tomas Vaitkūnas užėmė 1 vietą iš 52 dalyvių.

8 klasės mokinė Saulė Vaivilavičiūtė užėmė 7 vietą iš 52 dalyvių.

Kauno apskrities dailės gimnazijos komanda užėmė 3 vietą iš 51 dalyvavusios mokyklos.

 

Mokinius ruošė matematikos vyr. mokytojos Vilmeta Anusevičienė ir Genovaitė Staškevičienė.

 

 

2010 m. Kauno miesto 5-8 kl. lietuvių k. olimpiados rezultatai:

 

5 klasės mokinė Ugnė Palukaitytė užėmė 3 vietą iš 15 dalyvių.

8 klasės mokinė Beatričė Leitonaitė užėmė 9 vietą iš 33 dalyvių.

I gimn. klasės mokinė Kristina Striogaitė užėmė 8 vietą iš 21 dalyvio.

IV gimn. klasės mokinys Tadas Varnelis užėmė 9 vietą iš 26 dalyvių.

 

Mokinius ruošė lietuvių k. vyr.mokytoja Rasa Plesevičienė ir mokytoja ekspertė Dalia Drąsutavičienė.

 

 

2009 m. Kauno miesto 5-8 kl. matematikos olimpiados rezultatai:

5 klasės mokinė Gabija Pernavaitė užėmė 11 vietą iš 49 dalyvių.

6 klasės mokinė Barbora Žilinskaitė užėmė 2 vietą iš 59 dalyvių.

7 klasės mokinys Tomas Vaitkūnas užėmė 1 vietą iš 55 dalyvių.

8 klasės mokinys Simonas Milišauskas užėmė 5 vietą iš 54 dalyvių.

Kauno apskrities dailės gimnazijos komanda užėmė 8 vietą iš 50 dalyvavusių mokyklų.

 

Mokinius ruošė matematikos vyr. mokytojos Vilmeta Anusevičienė ir Genovaitė Staškevičienė.

 

2008 m. Kauno miesto 5-8 kl. matematikos olimpiados rezultatai:

5 klasės mokinys Rokas Strioga užėmė 6 vietą iš 51 dalyvių.

6 klasės mokinė Saulė Vaivilavičiūtė užėmė 4 vietą iš 50 dalyvių.

7 klasės mokinys Simonas Milišauskas užėmė 4 vietą iš 48 dalyvių.

8 klasės mokinė Marija Rygalovskaja užėmė 8 vietą iš 48 dalyvių.

Kauno apskrities dailės gimnazijos komanda užėmė 7 vietą iš 51 dalyvavusios mokyklos.

 

Mokinius ruošė matematikos vyr. mokytojos Vilmeta Anusevičienė ir Genovaitė Staškevičienė.

E-dienynas

Prisijungimas prie gimnazijos e-dienyno

 

 

Jei nepavyksta prisijungti, skambinti:
Gimnazijos sekretorės tel. 8 684 20526
Mano dienynas pagalbos tel. 8 5 210 1441

E-KDG

Prisijungimas prie gimnazijos nuotolinių mokymų sistemos



Pamokų laikas

1 8.30 - 9.15
2 9.20 - 10.05
3 10.15 - 11.00
Ilgoji pertrauka 11.00 - 11.30
4 11.30 - 12.15
5 12.25 - 13.10
6 13.20 - 14.05
Ilgoji pertrauka 14.05 - 14.25
7 14.25 - 15.10
8 15.20 - 16.05
9 16.15 - 17.00
10 17.05 - 17.50

Pamokų tvarkaraštis