STOJAMIEJI EGZAMINAI

 2018 m. STOJAMŲJŲ EGZAMINŲ REZULTATAI:

 

Mokinių,  priimtų į 1 klasę, sąrašas:

Eil.
Nr.

Vaiko pavardė, vardas

Nutarimas

Pastabos

1

Fomina Sofija

Priimti į 1 klasę

 

2

Gelažauskaitė Sofija

Priimti į 1 klasę

 

3

Lukoševičiūtė Miglė

Priimti į 1 klasę

 

4

Valevičiūtė Giedrė

Priimti į 1 klasę

 

5

Vitkauskaitė Nida

Priimti į 1 klasę

 

6

Lukošiūtė Milda

Priimti į 1 klasę

 

7

Pakštalytė Rusnė

Priimti į 1 klasę

 

8

Vengraitytė Barbora

Priimti į 1 klasę

 

9

Petrulis Jurgis

Priimti į 1 klasę

 

10

Makštutytė Ieva

Priimti į 1 klasę

 

11

Sipavičius Kristijonas

Priimti į 1 klasę

 

12

Akelaitytė Gaudrė

Priimti į 1 klasę

 

13

Stanina Aronas

Priimti į 1 klasę

 

14

Stripeikytė Danielė

Priimti į 1 klasę

 

15

Šmitas Jeronimas

Priimti į 1 klasę

 

16

Kibirkštis Herkus

Priimti į 1 klasę

 

17

Godvadas Mykolas

Nepriimti

1 kandidatas

18

Mockevičiūtė Elija

Nepriimti

2 kandidatė

 

 

KAUNO DAILĖS GIMNAZIJA

PRIĖMIMO KOMISIJOS Į 5 KLASĘ

P R O T O K O L A S Nr. PK-3

2018 m. birželio 5 d.

 

 

Eil.

Nr.

Pavardė, vardas

Balų suma

Nutarimas

1

Gudelevičiūtė Neringa

38

priimti

2

Gelažauskaitė Marija

37

priimti

3

Vilčinskaitė Marta

37

priimti

4

Gurskaitė Greta

36

priimti

5

Žuravliova Margarita

36

priimti

6

Juodytė Liepa

35

priimti

7

Jusaitytė Fausta

34

priimti

8

Lankelytė Elzė

34

priimti

9

Kazakauskaitė Ilzė

34

priimti

10

Tarabildaitė Žara

34

priimti

11

Deltuvaitė Luknė

33

priimti

12

Zareckaitė Ona

33

priimti

13

Breivytė Izabelė

33

priimti

14

Libaitė Lėja

33

priimti

15

Stankevičiūtė Ieva

32

priimti

16

Pavasarytė Saulė

31

priimti

17

Dambrauskaitė Milda

31

priimti

18

Jamantaitė Elena

31

priimti

19

Pūras Jogaila

31

priimti

20

Pupelytė Bitė

31

priimti

21

Rinkevičiūtė Rugilė

31

priimti

22

Šeduikytė Rusnė

31

priimti

23

Ragaišytė Iliana

31

priimti

24

Rimkus Radvilas

30

priimti

25

Astrauskaitė Giedrė

30

priimti

26

Rinkevičius Ąžuolas

30

priimti

27

Bielskytė Ugnė

30

priimti

28

Pelekevičiūtė Lukrecija

30

priimti

29

Šmigelskaitė Paula

30

priimti

30

Abramavičiūtė Ugnė

29

priimti

31

Abramavičiūtė Eivilė

29

priimti

32

Seikauskaitė Luknė

29

priimti

33

Ivanova Kotryna

29

priimti

34

Kulešaitė Ūla

28

priimti

35

Tamašas Tomas

28

priimti

36

Armonaitė Austėja

28

priimti

37

Sirutavičius Jokūbas

28

priimti

38

Bagdonaitė Liudvika

28

priimti

39

Satkunskytė Rusnė

28

priimti

40

Jekabsone Gabrielė

28

priimti

41

Kunickaitė Austėja

28

priimti

42

Darulis Nikolas

28

priimti

43

Kuliavaitė Teresė

28

priimti

44

Vasiliauskaitė Kamilė

28

priimti

45

Daraškevičiūtė Fausta

28

priimti

 

KAUNO  DAILĖS GIMNAZIJA
PRIĖMIMO KOMISIJOS Į 7 KLASĘ
P R O T O K O L A S  Nr. PK-4

2018 m. birželio 19 d.
Kaunas

Eil.
Nr.

Pavardė, vardas

Balų suma

Nutarimas

1

Baltrušaitytė Urtė

40

priimti

2

Vaišnoraitė Rugilė

39

priimti

3

Miliauskas Dovydas

34

priimti

4

Mironova Kamila

32

kandidatė

 

            KAUNO  DAILĖS GIMNAZIJA
PRIĖMIMO KOMISIJOS Į 8 KLASĘ
P R O T O K O L A S  Nr. PK-5

2018 m. birželio 19 d.
Kaunas

Eil.
Nr.

Pavardė, vardas

Balų suma

 Nutarimas

1

Biliūnaitė Vaiga

40

1 kandidatė

2

Klimavičiūtė Aušrinė

39

2 kandidatė

3

Bulavaitė Emilija

37

3 kandidatė

4

Janulaitytė Beatričė

34

4 kandidatė

5

Jančiukaitė Saulė

32

5 kandidatė

 

KAUNO  DAILĖS GIMNAZIJA
PRIĖMIMO KOMISIJOS Į I gimn. KLASĘ
P R O T O K O L A S  Nr. PK-6

2018 m. birželio 19 d.
Kaunas

Eil.
Nr.

Pavardė, vardas

Balų suma

Nutarimas

1

Tamulevičiūtė Justina

40

priimti

2

Petronis Adomas

40

priimti

3

Bitinaitė Evelina Marija

35

priimti

4

Prokopenko Viktorija

32

priimti

5

Neseckaitė Gustė

32

priimti

6

Diktoraitė Deimilė

30

priimti

7

Kazlauskaitė Gerda

28

priimti

_________________

KAUNO  DAILĖS GIMNAZIJA
PRIĖMIMO KOMISIJOS Į III gimn. KLASĘ
P R O T O K O L A S  Nr. PK-7

2018 m. birželio 19 d.
Kaunas

Eil.
Nr.

Pavardė, vardas

Balų suma

 Nutarimas

1

Kapcevičius Jaris

44

Kviečiamas pokalbiui

2

Veršininaitė Meda

43

Kviečiama pokalbiui

3

Dovidonytė Justė

40

Kviečiama pokalbiui

4

Jakštytė Deimantė

40

Kviečiama pokalbiui

5

Bardauskas Arnas

37

Kviečiamas pokalbiui

 

 

E-dienynas

Prisijungimas prie gimnazijos e-dienyno

 

 

Jei nepavyksta prisijungti, skambinti:
Gimnazijos sekretorės tel. 8 684 20526
Mano dienynas pagalbos tel. 8 5 210 1441

E-KDG

Gimnazijos virtuali mokymų aplinka

Pamokų laikas

1 8.25 - 9.10
2 9.20 - 10.05
3 10.15 - 11.00
Ilgoji pertrauka 11.00 - 11.35
4 11.35 - 12.20
5 12.30 - 13.15
6 13.25 - 14.10
Ilgoji pertrauka 14.10 - 14.25
7 14.25 - 15.10
8 15.20 - 16.05
9 16.15 - 17.00
10 17.10 - 17.55

Pamokų tvarkaraštis